Įvyko Pagėgių rajono policijos komisariato ataskaitinis pasitarimas

2019 m. vasario 26 d. 10.00 val. Pagėgių savivaldybės kultūros centro salėje, įvyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių rajono policijos komisariato 2018 metų veiklos ataskaitos pristatymas.

Pasitarime dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis, Tauragės rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vado pavaduotojas Rimantas Petrauskas, Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Kazys Žutautas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardos viršininkas Giedrius Ranonis, Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono specialistė Vida Valauskienė, Pagėgių savivaldybės seniūnai, tarybos nariai, bendruomenių atstovai, Šilutės rajono Visuomenės ir sveikatos biuro atstovai, kiti socialiniai partneriai ir pareigūnai.

Pristatymo metu Pagėgių rajono policijos komisariato viršininkė Rima Buinauskienė apžvelgė, kiek užregistruota įvykių, nusikalstamų veikų. Kalbėjo apie akcizines prekes, išimtą alkoholį. Nepamiršta ir saugaus eismo tema. Apžvelgta prevencinė veikla, vykdyti įvairūs renginiai.

Pasitarimo metu buvo apžvelgta 2018 m. nusikalstamų veikų statistika. Pagėgiuose praėjusiais metais registruota 1138 įvykiai, iš kurių 92 yra nusikalstamos veikos. Jų 2017 m. registruota šiek tiek mažiau – 87. Per praėjusius metus pareigūnai užregistravo 25 vagysčių atvejus, iš kurių ištirta 37,9 proc. Pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje. Kalbant apie įskaitinius eismo įvykius, jų Pagėgiuose registruota tik 6.

Siekiant kovoti su įvairiais teisės pažeidimais ar nusikalstamomis veikomis, pareigūnai taip pat vykdė įvairaus pobūdžio prevencines veiklas. Aktyviai bendravo su Pagėgių mokyklų mokiniais ir gyventojais, taip pat suorganizavo prevencinių renginių, įvairių akcijų, įgyvendino 1 prevencinę programą, kurią finansavo Pagėgių savivaldybė.

Taip pat aptartos buvusios problemos bei atsakyta tiek į darbuotojams, tiek į bendruomenei rūpimus klausimus. Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono skyriaus viršininko Donato Racevičiaus vardu įteiktos padėkos Pagėgių policijos komisariato viršininkei Rimai Buinauskienei ir vyresniajam tyrėjui Audriui Garmui. Pagėgių savivaldybės tarybos narys P. Ubartas pasidžiaugdamas geru policijos darbu įteikė Pagėgių policijos komisariato viršininkei gėlių puokštę.

Griežtai draudžiama Pagėgiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Pagėgiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Pagėgiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.85.10.62.

Rašyti

Portalo Pagėgiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Pagegiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Mikroautobusui buvo parūpinti du, įtariama, suklastoti registracijos liudijimai

Panemunės punkte Pagėgių pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, mikroautobuso „Fiat Ducato“ savininką. Patikros metu rasti du, įtariama, su...

Knygnešių keliais — MISIJA ĮMANOMA!

2019 m. gegužės 7 d. Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus kiemas buvo pilnas linksmo mokinių šurmulio. Čia vyko teatralizuotas eduka...