Parengta miesto vietos plėtros 2014-2020 m. strategija

Asociacija „Pagėgių miesto vietos veiklos grupė nuo 2015-11-06 iki 2016-02-12 įgyvendino projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0052 “Pagėgių miesto vietos plėtros 2014–2020 m. strategijos rengimas“. Projekto įgyvendinimo metu buvo suorganizuoti 6 renginiai, skirti visuomenės įtraukimui į strategijos parengimą, publikuoti 2 straipsniai laikraštyje „Šilokarčema“, pagamintas 1 viešinimo informacinis plakatas, parengta 1 strategija. Parengta Pagėgių miesto vietos plėtros strategija bus įgyvendinta pagal du tikslus: „Savanoriškos veiklos ir tinklaveikos pagrindu gerinti remtinų socialinių grupių užimtumą bei formuoti socialinę atskirtį mažinančią ir įtraukią vietos darbo rinką“ ir „Kurti darbo vietas stiprinant vietos verslą ir organizuojant investicijų pritraukimą“ , kuris prisidės prie socialinės integracijos didinimo, nedarbo mažinimo, darbingų neaktyvių asmenų užimtumo didinimo ir verslumo gebėjimų skatinimo.

Siekdama spręsti minėtas problemas bei prisidėti prie Pagėgių miesto socialinės integracijos didinimo, Pagėgių miesto vietos veiklos grupė, rengdama Pagėgių miesto 2014-2020 m.vietos plėtros strategiją įtraukė bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, verslo ir vietos valdžios sektorių atstovus. Susitikimo metu buvo parengtas veiksmų planas, iškelti tikslai ir uždaviniai yra nukreipti į darbingų neaktyvių gyventojų užimtumo didinimą bei verslumo gebėjimų vystymą. Strategijos įgyvendinimo laikotarpis 2016-2022 metai. Strategijos įgyvendinimui suplanuota įgyvendinti priemonių už 647 058 eurus, toje sumoje prašomos ES ir VB lėšos 595.293,40 eurų, planuojamas Pagėgių miesto savivaldybės bendrafinansavimas51.764,6 eurų.

Vietos plėtros strategija parengta įgyvendinant Pagėgių miesto vietos veiklos grupės plėtros strategijos parengimo projektą (08.6.1-ESFA-T-909-01-0052), finansuojamą iš Europos socialinio fondo, valstybės biudžeto ir Pagėgių miesto vietos veiklos grupės lėšų pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.6.1-ESFA-T-909 Vietos plėtros strategijų rengimo priemonę. Staretgijos rengimui skirta ES ir valstybės parama 3996,00 eurų ir Pagėgių miesto VVG lėšos - 324,00 eurai.

Pagėgių VVG informacija

Griežtai draudžiama Pagėgiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Pagėgiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Pagėgiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.85.10.62.

Rašyti

Portalo Pagėgiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Pagegiai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kentriuose asfaltuojama gatvė

Liepos 19 d., Savivaldybės meras Virginijus Komskis ir LR Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis vyko apžiūrėti kelio darbų, vykdomų Kentriuose.

Pagėgių krašto lankyti objektai pristatyti pažintiniame ture

Siekdami šalyje garsinti Pagėgių kraštą bei pritraukti didesnį turistų skaičių, birželio 9 d. VšĮ „Pagėgių krašto turizmo informacijo...